Loading...Biz Kimiz

Tezdöksan 1989 yılında Bilecik Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 fabrika arazisi üzerinde 1900 m2 yi kapalı alanda pik dökümü imalatına başlamıştır.1993 yılında faaliyet alanını değiştirmiş olup şirketin kurucusu olduğu Tezgüller Mak. ve Kalıp İnş. San. Tic. Ltd. Şti’nin imal etmiş olduğu Prefabrik Beton elemanları makinelerini kurarak Prefabrik yapı elemanları imalatına başlamıştır. Tezdöksan kent çevre bilincinde gelişmekte olan günümüz teknolojisini takip ederek alt yapı ve üst yapı elemanlarında her geçen gün kapasitesini arttıran bir şirket olup laboratuar denetiminde üretim yaparak çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları konusunda üretimden uygulanacak alana kadar hizmet vermektedir . Firmamız T.S.E belgeli İSO 9001-2000 Kalite yönetim sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemine bağlı üretim yapmaktadır.Üretimde sahip olduğu Kalite Belgeleri standartlarına uygun ürün ve satış sonrası müşteri memnuniyetinin devamlılığını benimseyen TEZDÖKSAN hitap etmiş olduğu belediyelere,özel ve resmi sektördeki kurum ve kuruluşlara kaliteli ürünleriyle ve güvenilirliğiyle ülkemizin ve bölgemizin kalkınmasını ilke edinmiştir.


Vizyonumuz

İlke edindiğimiz sınırsız hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti doğrultusunda yapı ve inşaat malzemeleri sektöründe kaliteden ödün vermeden sektörün saygın bir şirketi olmayı ve sektörde lider firma olmayı hedefliyoruz.


Misyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetleri sunmak ve bununla beraber ülke ekonomisine katkı sağlamak.

İletişim

(228) 216-0246
(228) 216-0246
1.Organize Sanayi Bölgesi 3.Cadde No:4, BİLECİK/TÜRKİYE